KINOKI.SK

0 položiek 0 € Košík

Detoxikačné náplaste Kinoki recenzie, skúsenosti, diskusia a fórum

Detoxikačné náplaste skúsenosti a recenzie


✔  
Som veľmi milo prekvapená a nadšená. Poslednú dobu mi chýbala energia a celkovo chuť do života. Nehovorím o tom, že spánok som mávala taktiež nepravidelný a prerušovaný. Po veľmi dlhej dobe spím konečne znova ako bábätko a mám mnoho energie (mám 55 rokov). Som po operácií. Teraz to je omnoho lepšie, pretože cez deň stihnem spraviť viac vecí, zlepšila sa mi nálada a celkovo psychika. Kinoky náplaste som odporučila aj známej a taktiež je spokojná. Super!!!!!

Daniela H., vek 55


 Náplaste sú fantastické. Po použití mám náplaste čierne. Odkedy ich nosím, celkom dobre spím. Zatiaľ ich mám 7. deň a čakám, kým náplaste zblednú.

Lenka M., vek 44


 Náplaste sa super používajú. Hneď pri prvom použití som v momente zaspal po veľmi dlhej dobe, rovno som spal celých 7 hodín. Na druhý deň som mal automaticky lepšiu náladu. Pri dlhšom užívaní sú náplaste menej a menej znečistené, pretože toxíny z tela postupne ubúdajú.

Marián D., vek 57 rokov

✔   Po prvom použití sa mi zdalo, že som mal úplne ľahké nohy. Asi po týždni som mal ráno toľko energie, že som začal každý deň ráno behať. Tých 10 EUR za akciový balíček stojí za to. Pri druhom balení boli náplaste menej špinavé. Predtým som sa v noci často budil a hľadal som polohy na spanie, teraz sa zobudím až ráno. Odporučil som aj známym a taktiež sú spokojní. Ďakujem.

Tomáš V., vek 37 rokov

   Náplaste používam zatiaľ iba 2 týždňe. Mám 45 rokov a posledný rok mávam veľmi zlý spánok, nedokážem spať viac ako 5 hodín. Zaspávanie mi trvá taktiež veľmi dlho a keď už konečne zaspím, zachvíľu som znova hore. Pri používaní detoxikačných náplasti Kinoki sa na spanie vždy teším. Odkedy používam náplaste, normálne sa teším na spanie a zaspím do 5 minút. Nie je lepšieho pocitu, keď sa človek v noci nezobudí, ale spí plynule celú noc. Aj keby mi iné účinky náplastí nefungovali, som kludná a v noci spím. Odporučila som aj známym a sú taktiež spokojní.

Marta Z., vek 45


  
Mala som neskutočné problémy so zaspávaním aj zobúdzaním sa. Aj po 9 hodinách spánku som sa budila dolámaná a unavená. Kamarátka mi odporučila detoxikačné náplasti Kinoki, ona vraj spí ako bábätko, keď ich má na nohách. Tak som ich vyskúšala a naozaj! Ráno fakt dosť smrdeli nikotínom (fajčím), takže si myslím, že na tej detoxikácii niečo bude. Budem ich používať naďalej.

Tina S., vek 31 rokov


  
S manželkou sme sa dlho pokúšali o bábätko a dlhšie sa nám nedarilo. Keď to vyšlo, potratila. No po čase sme sa snažili opäť. S nejakou kamarátkou sa vtedy dala na detoxikačnú kúru. Zmenili stravu a chodili behávať. Večer si na nohy lepila náplasti Kinoki, ktoré ráno odliepala úplne čierne. Po asi mesačnej kúre mi manželka oznámila, že je tehotná. Dnes sa už tešíme zo 6-mesačnej Sárky. A detoxikačné náplasti už používam aj ja. Celkovo sa vďaka nim ráno cítim oveľa lepšie.

Michal K., vek 36 rokov


  
Nikdy som nebola úplne tučná, ale teda od postavy modelky som mala poriadne ďaleko. Diéty nie sú veľmi pre mňa a tiež nie som nejako extra športový typ. No už som sa začínala cítiť zle. Kamarátka používala detoxikačné náplasti Kinoki, ktoré vraj pomáhajú aj pri chudnutí, tak som to skúsila. Obmedzila som sladké, a začala som sa aspoň každý deň bicyklovať. Po dvoch týždňoch požívania Kinoki a zmenách životného štýlu som schudla 2 kg a pokračujem. Držte palce!

Viktória B., vek 45 rokov

✔  Moja prvá skúsenosť s podobným produktom, ale zatiaľ veľká spokojnosť. Výrazne čistejšia pleť, lepší spánok a prestala ma bolieť hlava. Dosť dobrý efekt za pár korún a efekt je vidieť hneď po pár dňoch užívania.

Vanda S., vek 26 rokov


 Na začiatku boli náplaste úplne čierne. Približne po mesiaci užívania sú šáčky znečistené iba trochu, čiže to funguje a ja sa cítim tak o 10 rokov mladšia, super!

Ľubica N., vek 37 rokov


  
Ďakujem Vám za tento výrobok, som s ním veľmi spokojný! Účinok je perfektný, prechodil som boreliózu a následne ma začali bolieť kĺby a opúchať kotníky. Vyskúšal som asi všetky odporúčania, ale Kinoki má u mňa najväčśí úspech. Večer nalepím náplaste na nohy a ráno mi nič nie je, o bolesti ani neviem. Dokonca som na druhý deň plný energie, odporúčam.  

Filip R., vek 52 rokov
 

  Mám alergiu na prach, peľ, slnko, nejaké jedlo a kopec iných vecí. Musím dodržiavať prísnu diétu, lebo alergia mi spôsobuje nielen kožné problémy, ale aj zažívacie ťažkosti. Lekárka mi odporučila skombinovať liečbu s detoxikáciou formou náplastí Kinoki. Trochu som googlil, našiel, objednal a vyskúšal. S diétnymi jedlami, pravidelnou stravou a dobrým pitným režimom sa moje alergie zlepšujú. Určite je super skombinovať viacero druhov detoxikácie naraz, výsledky sú viditeľnejšie a určite prichádzajú skôr.

Milan J., vek 45 rokov


 
Po troch dňoch používania detoxikačných náplastí cítim ich účinky. Lepšie sa cítim, som sviežejšia a mimoriadne dobre spím. Ked si ľahnem, cítim také teplo na pätách a potom ani neviem ako zaspím. Spím až do 09.00 h, som na dôchodku. Od októbra som kvôli rodinným problémom nemohla spávať takmer celú noc. Ľahla som si až nad ránom okolo 05.00 h alebo 06.00 h, kedy som už konečne zaspala, aj to len 2-3 hodiny. Keď som sa prebrala, bola som svieža, celý deň by som nemusela spať, neťahalo ma to na spánok.
Ale po použití náplastí Kinoki som spala ako dudok, ešte sa mi nestalo, že by som tak dlho spala. ani telefón som nepočula. Sestra mi vynadala, čo som nedvíhala telefón. Kontrolujú ma aj deti aj sestry, či je všetko OK. A teraz sa zľakli, čo mi je, ked nedvíham telefón.

Libuša M., vek 59 rokov

 Som fajčiar, denne vyfajčím aj 10 cigariet, podľa stresu, a moja kondička tiež nie je bohviečo. Zadýcham sa aj keď idem po schodoch na druhé poschodie. Celkovo som bez energie a unavím sa po pár minútach hocijakej činnosti. Kamarát mi odporučil detoxikačné náplasti Kinoki. Vraj ich jeho žena používa už dlhšiu dobu a zlanárila aj jeho. Tak sa spolu detoxikujú. No a mne po pár dňoch vytiahli z tela nejaké špiny a ja mám viac energie, kondička sa zlepšuje a aj cigariet fajčím akosi menej. Asi to naozaj pomáha.

Tomáš K., vek 53 rokov

  Kinoki používam sem tam, bola som skeptická voči podobným alternatívnym metódam. Včera som si ich po dlhej dobe znova nalepila. Tentokrát na miesto, kde som mala zlomenú nohu, kde sa nechcú kosti dobre zrásť a noha ma v noci nebolela. Z druhej nohy som dala dole plný hnus a kolomaz. Vždy sa mi po pár dňoch používania lepšie dýchalo a mám pocit, akoby sa špina sťahovala zhora dole z tela von.

Martina G., vek 38 rokov  

 Naozaj som produkt vyskúšala zatiaľ iba raz a ráno som sa divila, čo som zbadala po odlepení náplastí. Dúfam, že každú kúru to bude lepšie a lepšie.

Petra H. vek 37 rokov

 Tento produkt som chcela vyskúšať a spraviť niečo pre svoje telo. Zatiaľ sú skúsenosti výborné, uvidím, čo bude nasledujúce dni. Tento produkt rada odporučím a myslím, že stojí za vyskúšanie.

Hanka F., vek 48 rokov


 
Mám už po päťdesiatke a začali sa na mne prejavovať príznaky menopauzy. Mávala som návaly tepla, potila som sa a navyše som nejako zle spávala. Budila som sa ešte za tmy a ďalej som už spať nemohla. Na Facebooku som videla príspevok o nejakých detoxikačných náplastiach Kinoki, tak som to skúsila. Cítim sa oveľa lepšie, spím až dokým mi nezazvoní budík a zmizli ja návaly tepla a potenie. Som spokojná.

Jana T. vek 51 rokov

 Mne po týždni zostali náplaste čierne, ale spala som ako dudek a vstávala som odpočinutá. Tiež som ich použila na kĺby a na kotník po behaní a uľavilo sa mi. Preto odporúčam každému, kto má problém so spánkom!!!

Miroslava O., vek 29 rokov
 

 Každé ráno vidím, ako sa moje telo čistí. Je to vážne super a naozaj sa citím lepšie. Ďakujem.

Táňa, vek 34 rokov


 Detoxikačným náplastiam som veľmi neverila, no Kinoki som dostala od mamy, ktorá si ich chválila, tak som ich vyskúšala. Už dlhšie sa stravujem zdravo, jem veľa zeleniny a ovocia, športujem, no často som bývala unavená a bez nálady. Odkedy som začala používať Kinoki, energie mám viac a aj celkovo sa cítim lepšie. Mám pocit, že spánok je akýsi plnohodnotnejší. Neviem, či to majú na svedomí náplasti, no za skúšku nič nedáte. Minimálne detoxikáciu podporia.

Sandra B., vek 30 rokov

 Celkom jednoduchý spôsob, ako si očistiť telo. S náplasťami mám oveľa lepší spánok, ako bez nich a skoro vôbec sa už v noci nebudím. Ráno bez najmenších problémov vstanem a hneď mám ovela viac energie, ako predtým. 

Viera R., vek 46 rokov
 

 Náplaste fungujú, vidim, že opuchy tela miznú. Zobrala som rovno aj mojej mame (60r) a nevie si ich vynachváliť. Ja odporúčam!  

Šárka E., vek 34 rokov

 
 Náplaste môžem iba odporučiť, pretože spĺňajú svoj účel a sú zdraviu veľmi prospešné. Ráno som mal náplaste hnedé a bolo z nich cítiť cigarety, resp. tabak.

Patrik H., vek 43 rokov

 V období, keď KINOKI používala naša rodina, neboli sme ani raz chorí, čiže sú účinné aj na imunitu. Ocko bol najprv proti náplasťam, ale teraz chodí a pýta si ďalšie a ďalšie.  

Simona T., vek 49 rokov

 Dobrý deň, ja si musím detoxikačné náplasti iba zastať. Viackrát do roka som bývala prechladnutá, oslabená s častým kýchaním a podobne. Kinoki náplaste mi kúpila kolegyňa ako darček k meninám a ja som jej za to naozaj veľmi vďačná. Najprv som si dala jednu detoxikačnú kúru a naozaj som sa cítila lepšie a chorá som nebola ešte ani raz. Odvtedy si dávam každý 2 mesiac aspoň 10 nocí s náplasťami. Ťažko opísať ten pocit, treba to vyskúšať.

Andrea R., vek 38 rokov

 Detoxikačné náplaste Kinoky hodnotím ako veľmi dobré. Nenašla som žiadnu chybu, fungujú presne ako je v popise. Vhodná detoxikácia - odporúčam.

Gabriela M., vek 48 rokov

Detoxikačné náplaste na chodidlá mi pomohli zmierniť bolesti mojich kĺbov. Potvrdzujem, že pomáhajú zmierňovať, alebo odstraňovať bolesti a človek má na druhý deň viac nálady na bežné veci.

Vlasta G., vek 45 rokov

 • Detoxikačné náplaste Kiyome Kinoki - 40 ks

  Akcia 3+1 ZADARMO NÁŠ TIP

  Bezpečná, neinvazívna a účinná cesta očisty tela. Podporujú absorpciu toxických a zdraviu...

  Dostupnosť: Skladom

  • 9,99 € s DPH
  • 19,98 € s DPH Zľava: 50%
   ks

PRIAZNIVÉ ÚČINKY, KTORÉ NÁPLASTE MÔŽU PRINIESŤ

Odstránenie toxínov z tela
Zlepšenie spánku
Zníženie telesných bolestí
Zníženie únavy
Viac fyzickej energie
Posilnenie imunity
Zmiernenie opuchov
Zlepšenie cirkulácie krvi
Urýchlovanie metabolizmu
Podpora pri chudnutí
Potláča zápach z nôh
Odstraňujú stres

POŠTOVNÉ

● Kuriér 3,49 €


● Osobný odber ZDARMA
● Prevodom ZDARMA
● Dobierka 1 €

Pri objednávke nad 39 € poštovné ZADARMO

BEZPEČNÝ NÁKUP

Nakupujte bezpečne v certifikovanom obchode

Kliknite pre viac - platobné možnosti na Kinoki.sk

POMÁHAME

Dobrý anjel

TOPlist

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info