Zabíja ťa nuda?

Nuda. Náš úhlavný nepriateľ. Zároveň dokáže byť aj nápomocný, no nie vtedy, keď to potrebujeme. Alebo áno? Hovorí sa, že keď sa nudíme, tak vieme najlepšie zapojiť svoju kreativitu. Ak sa nenudíme, tak kreativita spí. Búva. A čaká, kým ju budeme potrebovať. Ak sa nudíš alebo nevieš do čoho by si pichol, mám tu pre teba kreatívny nápad. Sex priváty Privatportal. Nielenže sa zabavíš, čo si už dávno nespravil, ale zabiješ aj tú svoju povestnú nudu. Ak si dostatočne kreatívny, čo verím, že áno, keďže sa nudíš, tak sa nebudú nudiť ani slečny v tvojej spoločnosti.

žena sedí na zemi

V rámci terapie mozgu môžeš pri čakaní na termín vymýšľať nové polohy a techniky, ktoré by si rád vyskúšal. Skrátka http://zahoransky.blog.idnes.cz/blog.aspx%3Fc%3D615508 nájdeš si niečo, čo ťa v danej chvíli dostatočne rozptýli natoľko, aby si to vydržal. Ten čas do prvého stretnutia. Alebo si rovno objednaj viac stretnutí, pretože sám dobre vieš, že ťa nuda kvári dlhodobo. Nie je ľahké s ňou bojovať. Nemusíš, už máš riešenie a to ti vystačí určite na pár nudných chvíľ. V živote sa to stáva. Keď sú činnosti alebo aktivity nové, tak sa ich nevieme nabažiť. No potom.. ako keby zovšedneli a stávajú sa pre nás príliš obyčajnými. Už nám nedávajú toľko zmyslu ako na začiatku.

žena sa smeje

Nevidíme v nich význam. Príde doba, keď sa možno opäť pre ne nadchneme, no musíme si na to počkať. To je prirodzený kolobeh života. Sú veci, ktoré musíme robiť a preto nás natoľko nenapĺňajú. Robíme ich len z povinnosti. Tak hlavne si nenechajte zovšednieť túto krásnu aktivitu, ktorú som vám ponúkli. Nevravím, že potom budete načisto stratení, no nebude jednoduché nájsť niečo ďalšie. Veď to poznáte. Stojíte na križovatke a neviete kam ďalej. Čo ďalej robiť. Kam smerovať. Ktorý je ten správny smer? Vpravo? Vľavo? Ktovie? Ťažká voľba, no je nutná. Ale momentálne ste sa tomu vyhli a môžete pokojne dýchať voľne.