Voľby 23.3.2024

Ako vieme včera boli voľby no nie moc dobre dopadlo síce na pána P.P nadávajú kadejako ale ešte ten nám ale aj ľudom si myslím pripadá taký ako že najlepšia cesta oproti I.K to je čistá Amerika no podotýkam ide na nás asi Apokalypsa des. Ešte keď nás vytlačia z EU A NATO sme v prdeli môžu nás stlačiť nedaj Boh do vojny z Ukrajina des. Boli sme totálne v riti. Neviem kde majú ľudia oči . Asi nechápu o čo im ide položiť Slovensko totálne na kolená nás zlikvidovať obyčajný ľud aby sa ľudia ocitli totálnej chudobe ešte viac než sú. Veď sme na pokraji priepasť padáme a padáme dole a dole . Inač táto akože politika ZAVANA nie moc dobre aby nám tu odrazu nelietali rakety. Ešte keď zlikvidujú RTVS. Rovno by nás mohli urobiť tu MADAROV nás POMADARCENIE SLOVAKOV že KVASI aby sa učil povinne MADARSKY jazyk des. No podotýkam neviem si to predstaviť že by niečo takéto stalo. Boh nás ochraňuj.

správny prezident

Pozerám aj mamka skoro pravidelne tieto diskusné relácie Na telo a o 5 minút 12 tam sa dosť dozviete no podotýkam ten kto má rád politiku kto ju sleduje a zaujíma sa o ňu pravidelne. Politika či novinárstvo je veľmi zložité náročné a dupľom taká politika ako mal nebohý K, my sme mu fandili no nebudem sa o tom tu viac rozpisovať, Bol to investigatívny novinár ktorý písal čistú pravdu a aj o nej hovoril a takýto ľudia sú ako hlodavce že nemajú pokoj je to náročné povolanie a nebezpečné. Na základe tejto strašnej udalosti natočili aj film o vražde K. chcela by som to vidieť v TV dúfam že to už čo skoro bude v TV odvysielané. Podľa uvedenia a opisu to vyzerá TOP.

správna cesta

Natočil to réžiu mal M. S. V hlavnej úlohe R.K dĺžka filmu je takmer 2 hodiny. Film rozpráva ako to zmenilo Slovensko to čo sa stalo v roku 2018. nabúralo to všetko. Hrozné čo sa deje od tých čias nič dobré horšie a horšie. Potom bol COVID 19 dva roky nebudem opakovať ako papagáj však vieme čo bolo. Politika slovo znamená ako umenie spravovať štát ako taký či už občianstvo je to proces nasmerovať ľud na správnu cestu aby vydali k dosiahnutiu k určitému bodu. O politike by sa malo aj má hovoriť otvorene a verejne nemalo by byť to tabu. Musia sa obhajovať záujem štátu na to sú rôzne politické strany a podobne. Čo som sa učila resp. čítala už dávno že v politika v starom Grécku bola chápaná ako správna veci verejnej. Mne sa páči veda o politike ktorú novinári študujú POLITOLOGIA. Tá sa začala rozvíjať už v staroveku a ako celok od 18 storočia nášho letopočtu.