Ako uchovávať tekutiny

S uchovávaním pevných predmetov máme bohaté skúsenosti. Krabice, bedničky, mechy či iný obalový materiál. Čo takto ale tekutiny? tie môžeme uchovávať v plastových fľašiach, sklenených nádobách či v rôznych typoch mechov ošetrených proti pretečeniu. Ale ak je tekutiny viac, nastáva problém. Ako uskladniť veľký objem kvapalín bezpečne a efektívne?

tekutina ale vo veľkom...

Sudy na kvapalinu

Zrejme si každý z detstva pamätá sudy s vodou v záhrade. Dnes je ale tento typ skladovania vody neefektívny. Jeden sud môže byť málo a manipulácia s ním je zložitá. Navyše ak chceme aby bol skladný, musíme si potrápiť hlavu s uložením viacerých sudov, pretože vďaka ich tvaru nie sú stavané na stohovanie. Takže áno, môžeme použiť sud na uskladňovanie kvapalín menšieho objemu.

Aj 1000 litrov a bez problému

Pri práci potrebujeme priestor a poriadok. Jednoduché riešenia pre naše zložité potreby. Vedeli ste že Ibc kontajnery https://www.schoellerallibert.com/sk/products/intermediate-bulk-containers/ dokážu uschovať aj 1000 litrov kvapaliny? Tieto mimoriadne skladné a variabilné kontajnery majú hneď niekoľko výhod. Jednou z nich je ich objem. Od menšej napríklad 600 litrovej verzie je možné prejsť k 1000 litrovému obsahu. Výber objemu kontajneru si zvolíte podľa potreby.

Ibc kontajner

Výhody Ibc kontajnerov

Objem aký potrebujete- výber veľkosti je na Vás. Najpoužívanejšou je práve 1000 litrová verzia. Priestor a variabilita – Tvar kontajnera a jeho výstuž umožňuje jednoduché stohovanie. Nemusíte sa preto báť, že by Vám tento kontajner zabral veľa priestoru. Jednoducho ich uložíte na seba a hotovo. Kvalita – kontajnery sú vyrobené s kvalitných materiálov. Môžete ich preto využiť na skladovanie vody, oleja, rôznych kvapalín a dokonca aj na horľavé či nebezpečné látky. Certifikácia – kontajnery Ibc majú schválenú certifikáciu výrobku. Tak ako pre priemyselné verzie kontajnerov, rovnako aj pre tie potravinárske.