Čaro nuru masáží

Erotické masáže môžu mať veľa foriem a masérky môžu využívať najrôznejšie masážne techniky, pričom každá táto masáž je niečím originálna jedinečná a neopakovateľná. Sú veľmi obľúbené predovšetkým v ázijských krajinách, kde sa tešia veľkej a neustále narastajúcej popularite práve vďaka zázračným účinkom, ktoré majú tieto masáže na fyzické ľudské telo a aj na vnútorný nehmotný svet človeka. Jednou z takýchto foriem erotickej masáži sú nuru masáže. Názov tejto masáže bol prebraný podľa masážneho gélu, ktorý je špeciálne pripravovaný a využívaný jedine pre účel darovania tejto erotickej masáže.

žnea

Tento nuru gél je vyrábaný špeciálnou receptúrou z morských rias a neobsahuje žiadne pridané látky, a teda je vyrábané čisto na prírodnej báze. Je priesvitnej farby, nemá žiaden charakteristický zápach ani vôňu, nespôsobuje podráždenie pokožky, nakoľko obsahuje len lebo tu z morských rias. Nuru masáž je druh masáže s celotelovým kontaktom. ako to už býva pri každej erotickej masáži aj pri nuru masáži je masérka aj jej klient nahí. Je to kvôli tomu, aby mal klient z tejto masáže čo najintenzívnejší zážitok, ktorému by prípadné oblečenie bránilo.

masáž

Tieto masáže spadajú pod tantrické masáže, ktoré majú svoje korene a pôvod vo veľmi starej Indii, pričom nuru masáže majú svoj pôvod a techniku v Japonsku, a to konkrétne v lokalite Kawasaki. Nie sú natoľko známe ako podstatne populárnejšie tantrické masáže, avšak aj tak sa nájdu ľudia, ktorí na ne nedajú dopustiť. Techniky, podstatu a čaro prebrali nuru masáže od tantrických masáží, avšak jediný rozdiel medzi týmito dvoma typmi je už spomínaná prítomnosť nuru gélu, pričom pri klasických masážach sa využívajú klasické voňavé masážne oleje. Tieto masáže sa vyznačujú duchovnými cvičeniami, meditačnými prvkami, úctivým tichom, ktoré je zahalené do rúška tajomstva a silným nádychom história.