Džínsy s vysokým pásom

Džínsy sú tu pre nás, pre ľudí všetkých vekových kategórií, aby nás šatili a zaistili nám pocit pohodlia v prežívaní našich bežných dní. Ich prapôvod sa vzťahuje na využitie džínsov ako pracovného odevu pri prácach v baniach. Pôvodný zámer sa rýchlo zmenil, keď tento praktický kúsok odevu, vytvorený z džínsoviny, začali s obľubou nosiť tínedžeri. Začalo sa to v Spojených štátoch niekoľko desiatok rokov dozadu, kedy sa prvé džínsy dostali do šatníkov tínedžerov. Tento trend neskončil a pretrváva dodnes v istých obmenách, ktoré sa týkajú spôsobu šitia, kvality materiálu, strihov.

fantastická džínsovina

Skinny jeans s vysokým pásom ocenia predovšetkým dámy, ktoré chcú zvýrazniť a zoštíhliť pás. Zapínajú sa na zips alebo na gombíky a podčiarkujú ženské krivky. Sú pohodlné a praktické. Výborne sa kombinujú so zvyškom oblečenia a nemali by chýbať ani vo vašom šatníku. Obopínajú postavu, ale na druhej strane sú dostatočne pružné, takže ich nosenie je veľkým plusom. Nájdete ich v rôznych konfekčných veľkostiach a môžete si ich objednať prostredníctvom nášho esopu. V priebehu niekoľkých dní ich budete mať u vás doma.

džínsy na rôzne príležitosti

Určite oceníte možnosť výberu rôznych odtieňov modrej farby, od jednofarebnej modrej svetlej či tmavej až po vyšúchanú modrú, ktorá pôsobí obzvlášť ležérne. Roztrhané rifle podporia vašu extravaganciu a dodajú vám osobitý a neodolateľný šarm. Džínsy, ktoré robia hotové divy. Ak podporujete športový outfit, ktorý je vám blízky, môžete ich doplniť tričkom či mikinou. V kombinácii s pohodlnými teniskami môžete vyraziť do školy, do prírody či do mesta. Nezabúdajte, že voľbou vhodných topov viete vyčariť aj z gruntu originálne elegantné outfity, ktoré sa nezaobídu bez povšimnutia. V ponuke nájdete aj biele, sivé či čierne džínsy. Dostupné sú aj džínsy vo výraznejších farbách. Zvýraznite sa a doplňte si váš šatník o nové kúsky.