Erotická masáž vás naučí byť spontánnymi

Tiež ste ako deti trpeli tým, že vám vaši rodičia a učitelia v škole vštepovali prísnosť, disciplínu a sebaovládanie, čo zaobchádzalo až do extrému sebazapierania? Prísnosť a disciplína sú síce pozitívne vlastnosti, ale musí tu panovať rovnováha a nesmie to vybočiť do extrému. Ak sú deti vychovávané podobne ako nacistické „Hitlerjugend“, vyrastajú z nich potom ľudia tvrdí, ktorí uznávajú len dril a drinu. Takéto sebazapieranie a nezmyselné potláčanie emócií nakoniec vedie k závažným zdravotným problémom a mnoho takto vycvičených jedincov potom pácha rôzne ťažké zločiny a nakoniec páchajú aj samovraždu. Ľahšie prípady potom končia v ordináciách psychológov, a keď sa takýto jedinec ocitne na erotickej masáži, môže si tu pripadať, ako keď prešiel práve z pekiel do nebies.

erotická masáž

Týmto vám chceme naznačiť, že erotické masáže môžu veľmi dobre zafungovať aj tam, kde sú ľudia zbavení citu a kde im robí veľký problém prejaviť prirodzenú radosť z rozkoše. Môže sa to prejaviť aj tak, že nemôžu dosiahnuť orgazmus, alebo ho dosiahnu, ale upierajú si stonanie a vzdychanie s tým, že majú vštepené, že sa to akosi nepristane.

nahé dievča

Na masáži si zavzdychajte – hlasné prejavy emócií vzdychaním a stenaním je presne to, čo treba urobiť, aby ste prelomili bariéru vojenského drilu, vštepeného do podvedomia z detstva a z mladosti. Uvedomte si konečne, že nie ste vojaci (pokiaľ nevykonávate priamo toto povolanie), a hlavne že masérka nie je váš nadriadený s vyššou hodnosťou, a vy neplníte žiadne rozkazy.

Požiadajte masérku o láskavosť – týmto ľuďom výrazne napomáha, keď im masérka premasíruje bosé chodidlá, reflexná terapia býva veľmi účinná. Ďalším účinným miestom so silnou erotogénnou zónou je pupok, týmto ľuďom to otvára emocionálnu rovinu a prináša hlboké orgazmy a navracia radosť zo života. Pokiaľ bude masérka súhlasiť, môžete ju o túto techniku požiadať.