Lacné krtkovanie potrubia

Potrebovali by ste vyčistiť vaše potrubie, či kanalizáciu, no obávate sa vysokých cien za tieto služby? V tom prípade vám odporúčame kontaktovať firmu AB-Krtkovanie, ktorá sa venuje starostlivosti o potrubie na celom západnom Slovensku a svoje profesionálne služby poskytuje za tie najlepšie ceny, ktoré sú férové ku klientom. Nemusíte sa báť, že kvôli vašej adrese sa vám služba predraží. AB-Krtkovanie si totiž neúčtuje žiadne doplatky za dopravu a rovnako ani žiadne skryté poplatky, ktoré by vás mohli nepríjemne prekvapiť. AB-Krtkovanie vám ponúka rôzne služby, ktoré využije každá domácnosť.

inštalatér

V prvom rade je to veľmi obľúbené krtkovanie cena. Je uskutočňované pomocou modernej techniky, ktorá využíva silu elektromotora. Systém kovových špirál pohybujúcich sa potrubím perfektne vyčistí steny potrubia a odstráni prípadné kompletne upchaté miesta. Krtkovanie môžete využiť v rôznych typoch potrubia. V kuchynskom odpade, v odtoku umývadla, vane, či sprchového kútu, wc, ale aj v dažďových zvodoch, ktoré môžu byť krtkovaním zbavené lístia. V prípade potreby pravidelnej údržby celého potrubia vám odporúčame veľmi efektívne vysokotlakové čistenie potrubí.

zvony na odtok

Počas tohto čistenia sa využíva sila výkonného čerpadla, ktoré sa postará o vytvorenie extrémne silného prúdu vody v potrubí. Ten odstráni všetky usadené nečistoty na stenách potrubia, a to na dlhom úseku naraz. Máte závažnejší problém s potrubím, ako napríklad obmedzenie prietoku potrubia kvôli prerastajúcim koreňom stromov? Aj s takým problémom vám AB-Krtkovanie pomôže, a to vďaka frézovaniu potrubia. Nie ste si istí, či vaše potrubie potrebuje údržbu, prípadne by ste chceli zistiť miesto a rozsah poškodenia, či upchatia potrubia? Využite obľúbenú službu TV monitoringu potrubí, vďaka ktorej môžete vidieť presný stav vnútra potrubia. Výsledky TV monitoringu potrubí vám poskytnú nenahraditeľnú pomoc pri riešení akéhokoľvek problému s potrubím.