Letné modely

Prichádza leto a sním aj nové letné modely džínsov. Pripravte sa na leto! Myslíte si, že v lete sa džínsy nenosia? Nie je tomu vôbec tak! Aj keď v lete teplota na teplomery stúpa závratnou rýchlosťou a človek hľadá tenký vzdušný materiál, aby mal čo najmenej látky na sebe, džínsy jednoducho ostávajú aj ďalej v móde. Džínsy sú módny odev, po ktorom je dopyt počas celého roku. Viacmennej sa menia len farby džínsov počas ročných období, v lete idú do módy svetlejšie farby a v zime tmavšie. Avšak ani farba džínsov nie je pravidlom pre váš letný outfit. Ide skôr o praktickú stránku veci, kedy bledšie veci menej priťahujú slnečné žiarenie.

jeans

Letným hitom v džínsovej móde sú takmer vždy biele a blue light (bledo modré) džínsy. Krásne biele džínsy sa jednoducho hodia ku všetkým vašim letným outfitom a krásne vyniknú aj na fotkách na pieskovej pláži, ktoré toto leto pribudnú na vašich sociálnych sieťach a vlastne rovnako aj bledomodré, jediný rozdiel bude v tom, že biele budú pôsobiť elegantnejšie a bledomodre športovejšie. Rozhodnutie, ktoré z tých dvoch zvoliť je už len na vás. A tu sú aj džínsové krátke nohavice alebo džínsové sukne, ktoré sú na leto ako stvorené. Širokú ponuku džínsovej módy môžete nájsť v Big Star.

jeans

V sekcii dámske jeansy nájdete skvelé kúsky na toto leto, ktoré jednoducho musíte mať. Kliknite si na našu internetovú stránku www.bigstar.sk a zistite viac o našej skvelej džínsovej móde. Na našej stránke nájdete aj náš internetový obchod. V našom e-shope je nakupovanie hračka, kto by však preferoval kamenné predajne a ohmatať si tovar aj v rukách, nájdete nás v Košiciach, Prešove a Žiline, kde všetok tovar, ktorý máme aj na internete môžete vidieť naživo a môžete sa presvedčiť o tom, že kvalita je jednoducho viditeľná na prvý pohľad. Teší sa na vás váš Big Star tím.