Na tričko si môžeme obliecť čokoľvek

Základy musia byť pevné, aby dom nespadol, podobne by sme sa mohli vyjadriť aj o zložení šatníka, ktorý by mal mať niekoľko pilierov, o ktoré sa v prípade stavby outfitu môžeme oprieť. Inak povedané, obliecť sa každý deň bez obligátneho postávania pred skriňou s rezignovaným „nemám si čo obliecť“. Niekoľko kúskov bude stačiť na to, aby ste dokázali kombinovať a tvoriť zaujímavé stylingy.

Špagetové ramienka pre mladé ženy

K základnému stavebnému kameňu jednoznačne patria tričká, kvalitné a nadčasové, s dobre padnúcim strihom a vhodných farbách dámske tričká výpredaj ich dokážeme vynosiť po celý rok. Obmieňame iba vrchné odevy, a tak sa náš outfit stáva originálny. Osviežiť si oblečenie novým trendovým tričkom je dovolené, značka BIG STAR nám ich ponúka veľa a v mnohých variáciách. Kvalita by však mala byť najdôležitejším kritériom, spolu s vyhovujúcim štýlom bude zárukou, že vydržia viacero sezón za sebou.

Najbežnejší je model trička s krátkym rukávom v bielej alebo čiernej farbe, k tomu sa pridruží aj nejaké farebné prevedenie v klasickom strihu, oversize veľkosti alebo priliehavé z elastického materiálu. Mnoho žien dáva prednosť tričku s golierom, takzvanému polo tričku, ktoré je alternatívou ku košeli. Obliecť ich je možné k akýmkoľvek ostatným kúskom a vždy to bude zaujímavý outfit. Ženy by si pri kúpe trička mali vyberať dobre padnúce strihy, podľa typu postavy to môže byť tričko s okrúhlym či „V“ výstrihom, ak ho chcú vynosiť aj ako samostatný kus odevu, tak môže byť s nejakou zaujímavou potlačou, nápismi, výšivkami a podobne.

Dlhý strih zakryje nedokonalosti

V súčasnosti sú trendom pásikavé vzory, pozor treba dávať na tie horizontálne, pretože dokážu postavu zdeformovať, vertikálne sú naopak vhodnejšie, zvislé pásiky postavu zoštíhlia. Farebné variácie si vyberie každá žena sama, je ich mnoho , takže každá si určite nájde tú svoju. Tričká však môžu mať aj dlhý rukáv, tie sa hodia práve v tomto jesennom a nadchádzajúcom zimnom období, oblečené pod sveter či mikinu budú hriať na tele. Materiály, ktoré sa krivkám skvelo prispôsobia, sú zárukou príjemného pocitu aj pri nízkych teplotách.