Na víkend mimo domova

Prichádza jar a leto a to znamená len jediné. Dovolenky, výlety, pobyty. Nie každý obľubuje dovolenky v horúcich, preplnených destináciách. Niekto je spokojnejší u nás na Slovensku. A že Slovensko má čo ponúknuť. Víkendové pobyty na Slovensku vždy boli, sú a aj budú mimoriadne populárne. Každý túži odísť raz za čas na predĺžený víkend mimo domova, zmeniť prostredie, zabudnúť na prácu a venovať sa rodine. Oddych potrebuje každý a kde inde načerpáme energiu ako v nádhernej prírode na našom Slovensku.

víkendový pobyt

Ktorá je vaša najobľúbenejšia lokalita?

Víkendové wellness pobyty na Slovensku sú obľúbené v každom kúte Slovenska. Najviac ľudí sa pochopiteľne vyberie do našich Vysokých tatier. Vysoké Tatry sú plne vybudované, poskytujú atrakcie a aktivity pre jednotlivcov ale aj rodiny s deťmi. Takisto sú tu na výbornej úrovni aj hotelové komplexy a gastronomické služby. A predsa len, naše Tatry sú nádherne a ponúkajú výhľady a turistické chodníčky ako máloktorá iná destinácia. No ak opustíte komfortnú zónu a vyberiete si aj iné lokality zistíte, že celé Slovensko je nádherné a všade nájdete nádherné prostredie s výbornými službami na úrovni.

masáž

Čo tak skúsiť Donovaly, Liptov či Oravu? Všade čakajú na vás a vaše deti príjemné pobyty, ktoré môžete spojiť s relaxačným wellnessom. Vyhrievané bazény a saunový svet je pre nás po celom dni v prírode ako sen. Niektoré hotely dokonca poskytujú wellness aj pre deti a vy si môžete užiť prekrásny rodinný pobyt aj u nás na Slovensku. Na spoločný wellness pobyt či už vo dvojici alebo spolu s deťmi by ste si pár krát do roka vždy mali nájsť čas. Pokiaľ hľadáte kvalitné služby a ten najlepší výber wellness pobytov, navštívte stránku travelguide.sk. V dnešnej dobe môžete dokonca využiť možnosť preplatenia rekreačných poukazov, takže dovolenka na Slovensku nie je vôbec drahá.