Perfektné fotky

Chceš na sociálnej sieti vyzerať dobre?

Mnohé fotky, ktoré sa dostávajú na sociálne siete sú upravované a vylepšené, ale ak máš dobrú postavu a správne oblečenie, môžeš na fotke vyzerať skvelo aj bez akejkoľvek úpravy.Niekedy je pri fotení dôležité zvoliť správne oblečenie, ktoré buď zakryje to čo by druhý nemal vidieť, alebo práve naopak zviditeľní to, čo chceš, aby si každý všimol. Nemusíš sa obliekať ani luxusne ani draho, aby boli tvoje fotky dokonalé, super fotky môžeš spraviť aj v obyčajných džínsoch, len si treba zvoliť správny model tvojich džínsových nohavíc. Ak chcete upozorniť na svoju dobrú postavu a vyšportované telo, ideálnym džínsovým modelom na fotenie sú Push up jeans.

push up jeans

Najlepší efekt sa dostane s džínsami s vyšším pásom. Optický zdvihnú zadoček a zúžia nohy, takže predĺžia nohy a zvýraznia ženské partie. Ešte si nemala push up džínsy? Vyskúšaj ich aj ty a sama uvidíš, že sa v nich budeš cítiť naozaj dobre a sebavedomo. A okrem toho sú aj mega pohodlné.

push up jeans

Dobre na fotke môžu tiež pôsobiť klasické džínsy z rovným strihom, ale aj dole rozšírené, alebo skinny džínsy. Opatrnejšie treba pristupovať k modelom, ktoré postavu opticky rozširujú, to sú džínsy, ktoré sú veľmi voľné, oversize, alebo kapsáčovité. Na fotkách a obrazovke by výsledný efekt mohol byť ešte širší, čo by asi žiadnu ženu veľmi nepotešilo. Všetky dobré džínsy nájdeš v predajniach Big Star. Navštív nás v troch kamenných predajniach, alebo sa posaď za počítač a nájdi nás na našej internetovej stránke. Tam nájdeš aj e-shop, z ktorého si môžeš ľahko objednať tvoje nové push up džínsy, alebo akýkoľvek iný model a vytvoriť tak super fotky pre tvoj profil na sociálnej sieti. Na našej internetovej predajni, ale aj v kamenných predajniach nájdeš tiež množstvo skvelých zliav, a akciových alebo výpredajových cien.