Plastové palety – hudba budúcnosti

Väčšina ľudí pokladá plastové palety za neekonomické a nešetrné voči životnému prostrediu a z týchto dôvodov vyzdvihuje palety z dreva či iných prírodných materiálov. Existujú pritom jasné a zmysluplné argumenty, prečo sú plastové palety značky Schoeller Alibert výhodné, udržateľné a dokonca napomáhajú recyklácii. V dnešnej mimoriadne finančne zaťaženej dobe nie je vhodné zbytočne utrácať a pri racionálnej kalkulácii k tomu ani nedôjde. V našej firme je možné objednať si taký typ palet, aký potrebujete a nezaplatiť pritom ani o cent naviac – šetriť náklady sa aj v budúcnosti oplatí.

plastové prepravky

Palety sa dajú poľahky navrhnúť na mieru so zadaním všetkých potrebných parametrov. Výbornou vlastnosťou plastových palet je ich vratnosť – ľahko ich môžete opätovne zaradiť do výrobného cyklu, sú recyklovateľné a z rôznych dôvodov praktické a efektívne. Netreba sa báť akéhokoľvek nebezpečenstva, sú navrhnuté tak, aby spĺňali podmienky vysokej funkčnosti – stabilnosť, ale aj ľahká váha a jednoduchá manipulácia. Výrobný materiál – polypropylén – disponuje vynikajúcou kvalitou vhodnou na skladovanie a distribúciu firmám, obchodom aj jednotlivcom.

prepravky

Plastové palety nepodliehajú klimatickým zmenám, nie je riziko vzniku plesní či nečistôt a z tohto hľadiska sú rozhodne výhodnejšie. Uznávame vyššie počiatočné náklady, ktoré sa ale časom desaťnásobne vrátia. Sú možné aj tzv. EOS – palety na cesty – s nižším finančným nákladom, ako jednorazová alternatíva či možnosť na určitý počet ciest. Exportné palety sú úžasné, pretože sú trvalo udržateľné s prakticky nulovou starostlivosťou – pri drevených paletách je nutná ochrana proti škodcom, pravidelné umývanie a ošetrovanie, a napriek tomu vám predajca nevie zaručiť návratnosť finančného vkladu. Plastové palety sú hudba budúcnosti a veríme, že si u nás vyberiete váš ideálny model – ponuka dostupná tu na našom webu.