Plnenie erotických fantázii

Senzuálne masáže sú v dnešnej dobe vyhľadávané aj napriek tomu, že vznikli pred mnohými tisíckami rokov. Sú stále rovnako populárne. Najväčšej obľube sa tešia hlavne v ázijských krajinách. Vznikli v Indii a patria po tantrické masáže. Viacero zdrojov uvádza viaceré časové obdobia, kedy vznikli. Jeden konkrétny prichádza so zaujímavou teóriou ohľadom toho, že tantrické masáže tu bolo omnoho dávnejšie, než by sme predpokladali, pretože boli určitý čas držané v tajnosti. Zdroj uvádza, že tajomstvá tohto unikátneho učenia mohlo poznať len niekoľko málo,,bohom vyvolených´´ osôb, pravdepodobne nejakých mníchov, ktorí držali toto učenie pod rúškom tajomstva.

masáž

Či už je to pravda alebo nie, nič to nemení na fakte, že tantrické masáže sú obľúbené aj v súčasnej dobe. India je známou kolískou masáží, meditácii a filozofii a preto sa môžete spoľahnúť, že aj tantrické masáže sú niečím skutočne unikátnym, čo vám vyrazí dych. Tieto tantrické masáže, hoc sa nazývajú masážami, nemajú s bežnými masážami spoločné nič okrem dotyku. Tieto tantrické masáže nemajú presne stanovený harmonogram toho, kde presne sa má masérka svojho klienta dotýkať a s akou intenzitou, sú naopak niečím veľmi spontánnym.

žena

Rovnako tak sa počas tantrických masáží tantrická masérka zameriava na lokality, ktoré sú pri bežných masážach prehliadané a vynechávané. Reč je o intímnych partiách, ktoré sú pri tantrických masážach starostlivo stimulované a prekrvované vyškolenou tantrickou masérkou, ktorú si sami vyberiete. Tantrické masáže sú unikátny spôsob objavovania seba samého. Nahliadnete do tých najhlbších zákutí vlastnej mysle a sexuality. Počas celého masážneho programu budete pod dohľadom špecialistky, ktorá dobre vie, čo robí a ktorej sa nemusíte obávať zveriť do rúk. Počas tantrickej masáže vám budú splnené všetky želania a túžby.