Posielanie pošty či emailov budete mať zaistené aj vo virtuálnom sídle

Prenájom či kúpa nehnuteľnosti je v súčasnosti veľkou záťažou rozpočtu či už rodín alebo firiem, hlavne pre tie, ktoré sa rozbiehajú a rátajú každý ušetrený cent. Výbornou voľbou pri zakladaní spoločnosti je virtuálna adresa firmy, samozrejme, pokiaľ to jej činnosť umožňuje. Ak nemusíte tráviť celý deň v kancelárii, tak je pre vás oveľa výhodnejšie zaistiť si virtuálne sídlo.

Zakladanie firiem nie je zložité

Virtuálna adresa je oveľa efektívnejšia forma ako investovať tisícky eur ročne ako do prenájmu kamennej kancelárie, je legálnym sídlom a akceptujú ju aj úrady. Tento druh adresy je možné zapísať aj do OR a ŽR. Výhodou sú neporovnateľne nižšie náklady, ale aj možnosť preberania či evidencia pošty. Pre daňový úrad nebude ťažké vás nájsť, takisto pre ostatné štátne úrady.

Virtuálna kancelária spoľahlivo poslúži podnikateľom v ktoromkoľvek meste na Slovensku, v Bratislave je to možné za 17,-eur na mesiac, ak si určíte viazanosť na jeden rok, pri viazanosti na dva roky zaplatíte za mesiac 12,-eur. V tejto sume je započítaná aj možnosť zriadenia virtualne sidlo poštovej schránky a preberanie pošty, no doplnkové služby ako skenovanie dokumentov či preposielanie emailov sa spoplatňuje sumou 9,-eur mesačne.

Na Moravskej ulici v Púchove je zriadenie virtuálneho sídla na jeden rok za 12,-eur mesačne a na dva roky je to 9,-eur za mesiac. Ostatné doplnkové služby sú spoplatnené rovnakou sumou ako v Bratislave. Ak sa rozhodnete pre tento spôsob podnikania, budete moderný podnikateľ, ktorý využíva najefektívnejšie spôsoby podnikania v súčasnosti spolu s informačnými technológiami, bez ktorých sa dnes žiadny podnikateľ nezaobíde.

S tabletom ste zastihnuteľný kdekoľvek

Virtuálna adresa spoločnosti jej neuberie na serióznosti, práve naopak, budete flexibilnejší a rýchlejšie sa dostanete k informáciám, zároveň ušetríte nejaké to euro, a to sa pri podnikaní ráta. Použiť sa tak dajú efektívnejšie, čo určite ocenia vaši zamestnanci či obchodní partneri.