Problem s trávením

Problémy s trávením má v dnešnej dobe stále viac a viac ľudí. Tieto stále častejšie sa objavujúce problémy s trávením majú za následok najmä dva faktory:

1. Nekvalitná strava

2. Spôsob života

voda

V dôsledku nášho zrýchleného životného štýlu máme k dispozícii množstvo výrobkov, ktoré môžeme okamžite konzumovať, alebo majú oveľa dlhšiu trvanlivosť, aj napriek tomu, že sú zabalené v plaste. Na pultoch sa objavuje čoraz viac polotovarov. Tieto výdobytky sú pre nás častokrát veľkým prínosom, no z dlhodobého hľadiska, sú pre nás negatívom pre naše zdravie. Na predĺženie čerstvosti a trvanlivosti potravín ako aj na jej konzervovanie, alebo možnosť rýchlej konzumácie sú potrebné určité chemické látky, ktoré sú najmú z dlhodobého hľadiska pre náš žalúdok a trávenie škodlivé. Aj druhý faktor vyplýva z nášho zrýchleného životného štýlu. Náš spôsob života a hlave spôsob stravovania, je veľmi škodlivý pre náš organizmus. Od malých detí nás učia, že človek by mal mať počas dňa 5 jedál, z čoho tri väčšie a dva malé. No v dospelosti pri množstve iných povinností a prác, ktoré musíme vybaviť a dokončiť na túto dôležitú radu zabúdame.

mätový olej

Často krát sa nám stáva, že jeme nepravidelne, alebo, že jeme len raz za deň, alebo dvakrát za deň a to veľké porcie, ktoré nám potom hodiny a hodiny ležia v žalúdku a uberajú nás o energiu aj keď by nám malo jedlo práve naopak energiu dodať. Častokrát pociťujeme nafúknutosť, alebo tráviace ťažkosti, či plynatosť v žalúdku, cítime sa prejedení a bez energie. Ak to chceme zmeniť a cítiť sa lepšie v prvom rade je potrebné upraviť našu životosprávu, pretože bez toho to nejde a v druhom rade je nájsť niečo účinné na zlepšenie trávenie a pomoci s poruchami trávenia. S tým druhým vám vieme pomôcť. Máme pre vás mätový olej v tabletkách, ktorý je účinným prostriedkom v boji proti tráviaci problémom a obnoveniu črevnej mikroflóry. Mätový olej môžete objednať na našej stránke.