Sklenená stena

Ale nie každé prevedenie skla je dizajnovým skvostom. Ide o sklenené steny, ktoré urobia z vašej kancelárie, či domácnosti nadčasový priestor. Prečo práve sklenené steny? Predstavte si otvorený, obrovský priestor, kde majú pracovať desiatky ľudí. Každý ma svoj počítač, každý počas dňa telefonuje, každý prijíma návštevy. V takomto priestore by ste nepočuli vlastného slova a nedokázali by ste sa sústrediť. A práve takéto situácie vyrieši sklenená stena. Sklenená stena elegantne opticky oddelí priestor a vytvorí samostatne jednotky. Vizuálne však zostane všetko ako jeden celok. Práve to sa využíva v moderných kancelárskych priestoroch. Kancelárie oddelené iba sklenenou stenou zabezpečujú dostatok svetla a tiež súkromia.

sklenená stena

Sklenené steny aj do domácnosti

Aj keď sklenená stena nie je častou záležitosťou domácnosti a ľudia preferujú skôr sklenené dvere, moderné nehnuteľnosti sa neboja ísť aj do tejto možnosti. Sklenená stena vám luxusne oddelí jednotlivé miestnosti bez toho, aby ste stratili súkromie a svetlo. Sklo na sklenenú stenu si môžete vybrať aj v tmavom prevedení a preto sklenenú stenu môžete využiť aj na spálňu či inú miestnosť. A prečo by ste si dávali sklenenú stenu montovať do domácnosti? Z jedného dôvodu. Z hľadiska dizajnu. Váš interiér bude dizajnovým skvostom. Moderný, presvetlený, luxusný. Sklenené steny nie sú novinkou.

sklenená stena

Často sú využívané práve v kanceláriách či veľkých obchodných domoch na oddelenie predajní. Videli ste už predajne v nákupnom centre úplne odhradené? Sklenená stena im zabezpečí vlastný priestor, súkromie, ale pritom sú súčasťou celého komplexu a zákazník prechádzajúci okolo predajní môže vidieť tovar už z diaľky. Chcete aj vy niečo špeciálne do svojej domácnosti? Alebo chcete vytvoriť moderné pracovisko pomocou sklenenej steny? Navštívte stránku lmmont.sk a dozviete sa o sklenených stenách a ich cene viac.