Tantra Diamond – kvalita all inclusive

O našom tantra salóne tantradiamond.sk. Milujete masáž a radi sa nechávate rozmaznávať? Čo tak povýšiť vašu záľubu na vyšší level? Tantrické senzuálne masáže u nás sú zárukou kvalitou a luxusu, a to všetko pre vašu spokojnosť. Zabezpečujeme čisté, priestranné priestory s uvoľnenou a výnimočnou atmosférou, samozrejme, v prítomnosti skúsených, krásnych žien, ktoré vám zaručia špeciálny zážitok. Neposkytujeme sexuálne služby, ale vysoko odbornú masáž pre obnovu tela aj duše. Priestory sú navrhnuté až pre piatich ľudí súčasne – unikát možný jedine u nás. Samozrejmosťou je dosiahnutý vek pre masáž 18 rokov v zmysle platnej legislatívy.

vzajomna masaz

Masáž je vhodná pre mužov, ženy, ale aj páry a je zaručená maximálna diskrétnosť a intimita pre vás. Na webstránke je možné objednať si termín – vždy je potrebné objednať sa minimálne hodinu pred plánovanou masážou. Tantra je nádherná forma milostného umenia, ktorou vyjadrujete lásku k svetu, vlastnému telu a sebe samému – dokážete tak dokonale uvoľniť vlastné sexuálne energie. Poskytuje plné uvoľnenie zmyslov, uvoľňuje sexuálne napätie, čím sa vám blahodarne zregeneruje psychické zdravie. Funguje ako prevencia voči problémom s erektilnou dysfunkciou a masáž lingamu (intímnych mužských partií) ako prevencia voči rakovine prostaty u mužov.

senzualna masaz

Zlepšujúci účinok má aj na mužské a ženské libido a pomáha aj pri ženských gynekologických problémoch. Intenzívne dotyky sú príjemným spestrením vášho emocionálneho a sexuálneho života a môžu výrazne zlepšiť sebavedomie a postoj k sebe samému. Budete sa cítiť oddýchnuto, uvoľnene a príjemne. V rámci masáže môžete objavovať svoje telo, ponoriť sa hlbšie do svojho vnútra a pocítite príval novej sexuálnej energie. V rámci masáže je možné využiť darčekový poukaz – je to ideálna príležitosť pre rozlúčku so slobodou, potešenie pre niekoho blízkeho alebo originálny darček. Kvalita, extra prístup, bonus v podobe milého darčeka, zľavy za pravidelné návštevy – aj to sú dôvody, prečo by ste mali využiť naše služby. No na prvom mieste je vaša spokojnosť – sme si istí, že s nami budete spokojní. V prípade záujmu navštívte našu webstránku, na ktorej zverejňujeme informácie o službách a kontaktoch.