Tantrická masáž nie je len pôžitok, ale aj efektívna regenerácia a môže pomôcť pri intímnych problémoch

V prípade mužov a ich intímneho života nie je akousi raritou či nevysvetliteľnou prekvapením, že sa skôr alebo neskôr môžu dostaviť problémy s erekciou. Takisto s jej kvalitou. Dôsledkom vzniku takéhoto neželaného stavu môžu byť pomerne bežné faktory ako stres, náročné kariérne obdobie, hlava plná povinností,… tieto veci sa podpisujú pod našu nervozitu a istú rozladenosť, respektíve doliehajú na našu psychiku. A rozladená psychika sa v nejednom prípade podpisuje pod zmienené problémy s dosiahnutím kvalitnej erekcie.Nervozita, päsť buchla po stole.jpg

  • Potrebujeme uvoľnenie a istú regeneráciu.

K riešeniam s kvalitnými účinkami sa v tomto smere môže radiť návšteva tantrických masáží, respektíve pocítiť účinky a efekt, ktoré po sebe zanechajú masaze pre muzov Bratislava Tantra.
Tantrická masáž pracuje so zmyselnými dotykmi, a tieto sa zameriavajú na celé telo. Každý z dotykov je zmyslený, čo znamená, že je potrebné ho precítiť. Z tohto dôvodu je dôležité odpútať napätie či nervozitu a následne sa nechať unášať veľmi príjemnými technikami masáže celého tela, pričom výnimku netvoria ani intímne miesta.

  • Výsledkom je načerpanie čerstvej životnej sily, konkrétne fyzickej, duševnej ako aj sexuálnej energie.

Tantrická masáž je skvelým pôžitkom a základom pre tých, čo by o spomenuté formy uvoľnenia mali záujem, alebo ich dokonca potrebujú. Výsledky sú veľmi pozitívne, avšak masážne tantra salóny spravidla ponúkajú aj ďalšie lahôdky. Tie sú určené najmä pre tých, čo už sú s princípmi a účinkami „klasických“ tantra masáží dobre zoznámení a hľadajú niečo nové, akýsi ďalší level. Sem môžeme zaradiť napríklad zaradiť senzuálnu alebo body massage.Masážne a relaxačné prostriedky, wellness.jpg

  • V prípade body massage masérka nepoužíva iba svoje ruky, ale svoje celé telo. O to viac sú zmyselné dotyky nielen zaujímavejšie, ale tiež efektívnejšie a o to viac sa približujú teórii zdieľania životnej energie dvoch ľudí prostredníctvom vzájomného telesného kontaktu.